Pity Program

Pobierz darmowy PITY 2016 PROGRAM rozlicz pit szybko

 

Każdy podatnik uzyskując przychody w danym roku obrotowym ma za zadanie złożyć roczne zeznanie podatkowe. Może on tego dokonać w sposób tradycyjny, bądź przy pomocy programu pit 2016. Dzięki temu podatnik zaoszczędzi czas, a ponadto bez większych problemów dokona rozliczenia zeznania podatkowego. Podatnik ma na to czas do końca 31 stycznia, bądź do końca kwietnia w zależności od tego z jakiego tytułu otrzymuje dochody. Dzięki programowi z naszej strony przekażesz 1% podatku dla Instytutu Działań Twórczych, środki te pomogą nam w działalności na rzecz programów społeczno-kulturalnych.

 

Podatnik dokonując rozliczenia podatkowego za pomocą pit 2016 program musi również pamiętać o OPP, czyli o Organizacji Pożytku Publicznego. Dzięki niej każda osoba wypełniająca e- Deklarację ma możliwość oddania 1 % swego podatku na rzecz różnych instytucji. Każda osoba fizyczna może tego dokonać, pamiętając jednak o ważnych szczegółach. Roczne zeznanie podatkowe należy złożyć do 31 stycznia, bądź do 31 kwietnia. Kolejnym wymogiem jest zapłacenie podatku do 31 marca, przez podatników u których wystąpiła niedopłata podatku. Następnie możemy wybrać OPP na rzecz którego oddamy swój 1 % podatku.

 

Fundacjami tymi mogą być jedynie te, które znajdują się na wykazie OPP opracowanym przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej. My zachęcamy do przekazania 1 procenta dla Instytutu Działań Twórczych i wspieraniu przy tym działań popularyzujących kulturę, naukę i sztukę!

Dzięki programowi pit 2016 możesz przekazać nam 1% podatku.

 

Z programem rozliczysz Pit 37 druk i wszystkie inne popularne formularze podatkowe.

 

 

Pierwszy raz wypełniasz pit? Najlepszą opcją jest pity 2016 program!

 

Rozliczenie roczne 2016 to obowiązek każdego człowieka, który w poprzednim roku podatkowym zarabiał jakieś pieniądze, pracując na podstawie na przykład umowy o dzieło czy zlecenie. Oczywiście, jeżeli dochody osiągnięte przez daną osobę były niskie i nie przekroczyły kwoty, od której należy już odliczyć pit 2016, nie podlegają obowiązkowi podatkowemu. Jednak, jeżeli dochody przekroczyły pewną kwotę, podatnik obowiązkowo będzie musiał wykonać rozliczanie pit.

 

Rozliczenie roczne 2016 będzie musiał wykonać każdy. Z pewnością wielu podatników zastanawia się nad metodą, za pomocą której wypełni rozliczenie roczne. Jest bowiem kilka sposobów na uporanie się z formularzami podatkowymi, których wypełnianie nie należy do przyjemności. Podatnik może wybrać tradycyjną metodę, co oznacza, że wykona rozliczanie pit 2016 samodzielnie, siedząc nad papierowymi formularzami z długopisem czy piórem. Taki sposób rozliczania jest jednak bardzo czasochłonny i skomplikowany, bowiem polskie prawo podatkowe jest dosyć zawiłe i niezrozumiale dla przeciętnego podatnika. Kolejną metodą rozliczania się z fiskusem, jest korzystanie z biur podatkowych. Wtedy podatnik może mieć pewność, że jego rozliczenie roczne jest poprawnie i bezbłędnie wypełnione. Jednak niestety, korzystanie z usług biur podatkowych jest dość kosztowne. Nie każdego podatnika stać na taki wydatek. Zdecydowanie najlepszą możliwością jest rozliczanie pit 2016 przez Internet. Na elektroniczne rozliczenie pit z roku na rok decyduje się coraz więcej podatników. I nic dziwnego. Rozliczanie się przy pomocy komputera pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów. Takie rozliczanie ma bardzo wiele zalet. Przede wszystkim, rozliczanie przez Internet może wykonać każdy samodzielnie i nie powinno sprawić mu to żadnych kłopotów. Podobnie wygląda sytuacja osób, które po raz pierwszy rozliczają się z fiskusem. Podatnicy mogą skorzystać z pit 2016 program. Jest to świetny program, za pomocą którego można łatwo, szybko i przyjemnie wykonać rozliczanie pit. Przez pit 2016 program mogą rozliczać się także osoby, które pierwszy raz mają do czynienia z fiskusem.

 

Osoby, które nie posiadają żadnego doświadczenia w rozliczeniu podatkowym, bez żadnego problemu wykonają elektroniczne rozliczenie pit dzięki pit 2016 program. Program jest bowiem bardzo przejrzyście skonstruowany, a poza tym, wykonuje wszystkie, także te najbardziej skomplikowane obliczenia za podatnika. Wiadomo, że osoba, dla której rozliczenie roczne 2016 jest pierwszym rozliczeniem podatkowym w życiu, może popełnić kilka albo nawet kilkanaście pomyłek. Jednak, kiedy taki podatnik wykonuje elektroniczne rozliczenie pit, nie musi się o nic martwić, bo darmowy program pit od razu zaznacza błędy i pozwala na ich szybką poprawę.

 

Jak już zostało wspomniane, darmowy program pit wykonuje wszystkie obliczenia, dzięki czemu pomyłka jest niemal niemożliwa. W dodatku, program pit 2016 sam oblicza podatek należny. Podatnik, który wykonuje swoje pierwsze rozliczenie podatkowe przez pit 2016 program, być może nie będzie, tak jak starsze pokolenie, wypełniać rozliczania podatkowego, ślęcząc godzinami nad zawiłymi i zupełnie niezrozumiałymi formularzami podatkowymi, przeklinając polskie prawo podatkowe.

 

Podsumowując, program jest idealnym rozwiązaniem dla niedoświadczonego podatnika.

 

 

 

wróć do strony głównej

Prostota i wygoda

program-pit1

 

program-pit-2

 

program-pit-3

 

Program przygotowała firma Format

Rozlicz bezpłatnie pit 2015, roliczenie pit 2015, program do pit 2015

Umowa licencyjna

Instalacja / Deinstalacja