Zapraszamy uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie plastyczno – fotograficznym dotyczącym praw człowieka!

Zapraszamy uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie plastyczno – fotograficznym dotyczącym praw człowieka!

 

Autorzy/autorki najlepszych prac plastycznych i fotograficznych otrzymają nagrody, które rozdane zostaną w ostatnim tygodniu listopada 2014 roku.

Prace można wysyłać mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., przynosić osobiście lub wysyłać na adres naszej siedziby: ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73, Łódź, 90 - 558.

 

Na prace czekamy do 14 listopada 2014 roku.

 

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu!

Zapraszamy również do polubienia naszej strony na Facebooku – Mów o prawach człowieka oraz odwiedzenia strony www.instytutdt.pl/plna której znajduje się więcej szczegółów o realizowanych działaniach (w tym kwestionariusz zgłoszeniowy do konkursu). 

W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego.

 

Działanie jest realizowane przez grupę nieformalną „Aktywni i Kreatywni dla Łodzi” oraz Fundację Instytut Działań Twórczych.

 

 dokumenty do pobrania dla zainteresowanych 
1) zasady konkursu Grant na lepszy start TUTAJ
2) kwestionariusz zgłoszeniowy TUTAJ

 

Dofinansowano ze środków Programu Grant na lepszy start współfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.