Spotkanie warsztatowe: rzemiosło na Cyprze - garncarstwo

Spotkanie warsztatowe: rzemiosło na Cyprze - garncarstwo

 

Spotkanie będzie prowadzone przez Magdalenę Jaszczak – Birkowską, Paulinę Paździor oraz Alonę Zozulię, które uczestniczyły w czerwcowym spotkaniu w Larnace.  Podczas pobytu zgłębiały wiedzę na temat kraju oraz umiejętności, którymi się teraz z Państwem podzielą.

 

Spotkanie odbędzie się 23 czerwca (wtorek) o godzinie 17:30 w siedzibie naszej organizacji, przy ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73 w Łodzi.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, wymagane są wcześniejsze zapisy – mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 42 632 79 77.

 

Spotkanie dla osób uczestniczących jest nieodpłatne (materiały warsztatowe oraz poczęstunek zapewniony przez organizatora).

Wyjazd na Cypr oraz spotkanie odbywa się w ramach projektu „Living History”, który realizowany jest przez Fundację Instytut Działań Twórczych z partnerami z Włoch, Turcji, Rumunii, Łotwy oraz Cypru.

 

SimpleViewer wymaga JavaScript i Flash Player'a. Pobierz Flash Playar'a

 

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.